70 godina rada i postojanja preduzeća „Milan Blagojević – Namenska“

Juče je u hotelu u Lučanima organizovana svečanost povodom dodele priznanja ekipama i pojedincima na Radničko sportskim igrama koje su održane povodom 70 godina rada i postojanja preduzeća „Milan Blagojević – Namenska“.

EKIPNI SPORTOVI

MALI FUDBAL
1.Namenska I
2.Energetika
3.Raketna goriva

POJEDINAČNE NAGRADE
Najbolji golman: Darko Todorović(N-1)
Najbolji strelac: Stefan Ristović(RG)
Najbolji igrač: Nenad Marić(Ener)

BASKET 3X3
1.Raketna goriva
2.CŠ
3.NAMENSKA I I 1.odelj.

BASKET 3X3 MEŠOVITO
1.Raketna goriva
2.Namenska II
3.Namenska I

ODBOJKA MUŠKARCI
1.Namenska III
2.Namenska II
3. Namenska I

ODBOJKA MEŠOVITO
1. Namenska I
2. Namenska II
3. Raketna goriva

NADVLAČENJE KONOPCA
1. Raketna goriva
2. Energetika
3. Namenska II

POJEDINAČNI SPORTOVI 


STRELJAŠTVO MUŠKI
1.Goran Glavonjić (Namenska I)
2.Miloš Popović (CŠ)
3.Dejan Radović (Energetika)

STRELJAŠTVO ŽENE
1.Nikolić Slađana (Energetika)
2.Rada Vučićević (CŠ)
3.Slađana Gavrilović (Raketna goriva)

PIKADO MUŠKI
1.Nikola Broćić (Raketna goriva)
2.Stanojlo Stanišić (Namenska II)
3.Borko Domanović (Namenska II)

PIKADO ŽENE
1.Jelena Bojović(CŠ)
2.Gordana Đorđević (Namenska IV)
3.Marina Stanišić (Rastvarači)

STONI TENIS MUŠKI
1.Milan Matijašević (Namenska I)
2.Božidar Rakić (Namenska II)
3.Branko Topalović (Namenska I)

STONI TENIS ŽENE
1.Maja Čolić (Namenska I)
2.jelena Alempijević (Namenska I)
3. Milica Pušica (Raketna goriva)

TENIS MUŠKARCI
1.Stefan Ristović (Raketna goriva)
2.Marko Tomović (Namenska II)
3.Branko Topalović(Namenska I)

TENIS ŽENE
1.Jelena Gospavić (RJ-10)
2.Marija Dunjić (Namenska II)
3.Gorica Stevanović (Namenska IV)

DIZANJE TEGOVA(BENCH PRESS)- PREKO 85KG
1.Miloš Dostanić(Namenska III)
2.Vladimir Prokopijević (Namenska III)
3.Bogdan Pantović (Energetika)

DIZANJE TEGOVA(BENCH PRESS)- DO 85KG
1.Stefan Tomić (CŠ)
2.Dejan Matijašević (Raketna goriva)
3.Milan Vesović (RJ-10)

– BACANJE KAMENA S RAMENA
1.Milan Vasiljević (Raketna goriva)
2.Srećko Čolić (Namenska I)
3.Marko Plazinić Raketna goriva)

ŠAH MUŠKI
1.Slavko Topalović (Tehnička služba)
2.Vlada Matijašević (Namenska II)
3.Dragan Pavlović (Raketna goriva)

ŠAH ŽENE
1.Milica Pušica (Raketna goriva)
2.Zdravka Ilić (Namenska I)
3.Vučićević Rada (CŠO)

SPORTSKI RIBOLOV
1. Rajko Gudurić (Raketna goriva)
2.Marko Milićević (Tehnička služba)
3.Vladimir Lončarević(Raketna goriva)

BILIJAR
1.Matija Ilć (Kontrola kvaliteta)
2.Vlatko Miletić (Rastvarači)
3.Nikola Joković (Namenska II)

BICIKLIZAM MUŠKARCI
1.Nenad Čvorović (Namenska II)
2.Predrag Nedović (Raketna goriva)
3.Goran Glavonjić (Namenska I)

SVEUKUPNI POBEDNIK
1.RAKETNA GORIVA
2.NAMENSKA II
3.NEMANSKA I