Vojvodina pobedila Mladost 3:0

Fudbaleri Mladosti doživeli su prvi poraz u novoj sezoni Linglong Tire Super lige Srbije, Vojvodina je kao domaćin slavila pobedu rezultatom 3:0.

Plavo-beli su pokušali da u Novom Sadu nastave niz pozitivnih rezultata koji su napravili u prva tri kola u prvenstvu, međutim tako je bilo sve do 70. minuta, a onda je domaći tim u poslednjih 20 minuta postigao tri pogotka. Sigurno da je na osnovu svega viđenog, rezultat previsok i da Mladost nije zaslužila da na kraju izgubi sa tolikom razlikom.

Golove za Vojvodinu postigli su Bojić, Saničanin i Đuričin. Najbolje prilike za postizanje gola u timu iz Lučana imao je Babić dva puta. Ipak, golman Novosađana Simić, je u obe situacije napravio bravure ispred svog gola i sačuvao mrežu.

U narednom kolu fudbaleri Mladosti na svom terenu dočekuju ekipu Rada.

Lučani Info / Foto: F. Bakić